ADVINPovolené techniky „off – page““ optimalizace pro vyhledávače

Publikováno dne: 4.12.2013

Kromě celé řady zakázaných metod optimalizace existuje mnoho povolených, díky kterým je možné dosáhnout předních pozic ve vyhledávačích. Metody „White hat SEO“ jsou obvykle dražší, jejich náběh je dlouhodobější, ale výsledky jsou trvalejší. Z těchto několika důvodů se zcela jistě vyplatí optimalizátorům věnovat čas a peníze do „White hat SEO“.

 

White hat SEO metody

Následující techniky SEO jsou povolené a pro optimalizaci webu vysloveně žádoucí. Pro vyhledávače mají velkou váhu. Před několika lety byly všechny techniky SEO považovány za povolené, jelikož vyhledávače nebyly schopny rozlišit podvodné metody. Dnes je tomu jinak. Podvodné praktiky jsou rozpoznatelné a následně patřičně penalizovány.

Metody pro off-page SEO:

„Microsite“ je web malého rozsahu, zaměřený pouze na určitou produktovou řadu či produkt. Cílem je vytvoření úzce specializovaných webových stránek s výskytem konkrétně zaměřených klíčových slov.

Jedná se o budování a získávání kvalitních zpětných odkazů, které vedou na webovou stránku, kterou mají podporovat.

Tvorba natolik zajímavého obsahu webu, že dojde k šíření odkazu na tyto stránky pouze na základě oblíbenosti mezi návštěvníky webu.


Přečtěte si naše novinky