ADVIN


Webové informační systémy na míru
  • jsou dostupné kdykoliv a kdekoliv
  • usnadní a zkvalitní zpracování vašich dat
  • roztřídí strategické informace podle vašich požadavků
  • jsou libovolně rozšiřitelné do budoucnosti
  • »  více informací o webových IS

Webové informační systémy

WEBOVÝ IS JE IDEÁLNÍM ŘEŠENÍM PRO STŘEDNÍ A MALÉ FIRMY

Každá firma, ať velká nebo malá, potřebuje mít přehled o řadě informací souvisejících s provozem, zakázkami, zaměstnanci apod. Řada společností dosud nahrazuje opravdový informační systém používáním excelových tabulek, které nejsou uzpůsobené pro současnou práci více uživatelů, kde může snadno dojít k nechtěnému smazání dat, které často nejsou zálohované a které mají velice omezené možnosti generování souhrnů dat uživatelsky přívětivým způsobem.


WEBOVÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM NA MÍRU OD ADVINU

Naší specializací je tvorba webových informačních systémů přímo na míru klientovi. Webový informační systém je aplikací, umístěnou na internetu, která je proto je dostupná odkudkoliv, kdykoliv a komukoliv, kdo zná přístupové údaje. Veškerá přenášená data jsou samozřejmě zabezpečena šifrováním a jsou umístěna na jednom z nejkvalitnějších, nejvýkonnějších a nejzabezpečenějších hostingů v ČR. Data jsou zde proto ve větším bezpečí, než na serveru nebo počítači ve firmě.


VÝHODY INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NA MÍRU:


VÝHODY PROVOZOVÁNÍ INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NA WEBU:


ÚSPORA NÁKLADŮ:

Hlavní výhodou používání webového informačního systému je úspora nákladů. K provozování webového informačního systému nepotřebujete vlastní server, na kterém IS běží. Nepotřebujete ani vlastní IT pracovníky, kteří by se o něj starali, instalovali aktuální verze, řešili zálohování dat, ošetřovali způsoby zabezpečení atd. Všechny tyto činnosti provádíme my, nebo specialisté hostingu webové aplikace.


POSTUP REALIZACE WEBOVÉHO INFORMAČNÍHO SYSTÉMU


NÁŠ PŘÍSTUP K TVORBĚ WEBOVÝCH INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Naprogramujeme vám přehledný systém pro správu vašich dat.


„Máme rádi výzvy, naprogramujeme cokoliv.”Říká se, že co Čech, to rozhodčí, advokát, lékař a politik. Co mají ale všichni společného je, že chtějí na kupovat pohodlně.


10.8.2023

více

O přízni zákazníků rozhodují mobilní zařízení.


6.3.2023

více

K 1. lednu 2023 dojde ke zrušení dříve zavedeného EET. Co to znamená pro e-shopy?


15.12.2022

více
» archiv novinek