ADVIN


Webové informační systémy na míru
  • jsou dostupné kdykoliv a kdekoliv
  • usnadní a zkvalitní zpracování vašich dat
  • roztřídí strategické informace podle vašich požadavků
  • jsou libovolně rozšiřitelné do budoucnosti
  • »  více informací o webových IS

Webové informační systémy

WEBOVÝ IS JE IDEÁLNÍM ŘEŠENÍM PRO STŘEDNÍ A MALÉ FIRMY

Každá firma, ať velká nebo malá, potřebuje mít přehled o řadě informací souvisejících s provozem, zakázkami, zaměstnanci apod. Řada společností dosud nahrazuje opravdový informační systém používáním excelových tabulek, které nejsou uzpůsobené pro současnou práci více uživatelů, kde může snadno dojít k nechtěnému smazání dat, které často nejsou zálohované a které mají velice omezené možnosti generování souhrnů dat uživatelsky přívětivým způsobem.


WEBOVÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM NA MÍRU OD ADVINU

Naší specializací je tvorba webových informačních systémů přímo na míru klientovi. Webový informační systém je aplikací, umístěnou na internetu, která je proto je dostupná odkudkoliv, kdykoliv a komukoliv, kdo zná přístupové údaje. Veškerá přenášená data jsou samozřejmě zabezpečena šifrováním a jsou umístěna na jednom z nejkvalitnějších, nejvýkonnějších a nejzabezpečenějších hostingů v ČR. Data jsou zde proto ve větším bezpečí, než na serveru nebo počítači ve firmě.


VÝHODY INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NA MÍRU:


VÝHODY PROVOZOVÁNÍ INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NA WEBU:


ÚSPORA NÁKLADŮ:

Hlavní výhodou používání webového informačního systému je úspora nákladů. K provozování webového informačního systému nepotřebujete vlastní server, na kterém IS běží. Nepotřebujete ani vlastní IT pracovníky, kteří by se o něj starali, instalovali aktuální verze, řešili zálohování dat, ošetřovali způsoby zabezpečení atd. Všechny tyto činnosti provádíme my, nebo specialisté hostingu webové aplikace.


POSTUP REALIZACE WEBOVÉHO INFORMAČNÍHO SYSTÉMU


NÁŠ PŘÍSTUP K TVORBĚ WEBOVÝCH INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Naprogramujeme vám přehledný systém pro správu vašich dat.


„Máme rádi výzvy, naprogramujeme cokoliv.”Od letošního roku platí v ČR nová legislativa ohledně používání cookies na e-shopech a webech. To mnozí návštěvníci jistě postřehli. Co je ale na nic nového a proč musej ...


13.9.2022

více

Každý okamžik je vhodný pro zásadní rozhodnutí - pořídit si e-shop (nejen pro lékárnu) a umožnit tak zákazníkům nakupovat online z pohodlí vlastních domovů.


22.11.2021

více

E-shopy zaznamenaly v roce 2020 explozivní nárůst tržeb. Za rok 2019 činily tržby e-shopů okolo 155 miliard, v roce 2020 se však čísla vyšplhala k neuvěřitelným 217 miliardám.


11.2.2021

více
» archiv novinek