ADVINStále častěji nakupujeme přes internet

Publikováno dne: 5.1.2016

Opět přibylo zákazníků, kteří nakupují přes internet. Podle statistik mělo v roce 2015 zkušenost s nákupem v e-shopu 42% lidí. Každodenních uživatelů internetu, je stále více a tím pádem roste i objem on-line nákupů. Pro většinu lidí je pohodlnější si objednat zboží ze svého domova, než návštěva obchodu. Na internetu utrácejí nejčastěji mladí lidé ve věkovém rozsahu 25 až 34 let, ale i starší generace ve věku 55 až 64 let internet používá a aktivně se účastní on-line nakupování.

Třetí nejčastější položku nákupu přes internet tvoří volně prodejné léky a doplňky stravy, které jsou ideálním sortimentem pro prodej přes internet. Lidé kupují opakovaně produkty, které již dobře znají a nemusí je tedy osobně vybírat v kamenné prodejně. Velice často se jedná o drahé zboží a zákazník má možnost na internetu porovnat cenu s ostatními prodejci a objednat to s nejnižší cenou, mnohdy i bez nákladů na dopravu. Zboží dostanou až domů a nemusí se o nic starat.

Společnost Advin se specializuje na tvorbu e-shopů. Naše e-shopy jsou vždy maximálně automatizovány, obsluha je jednoduchá a intuitivní, jak pro správce e-shopu, tak pro zákazníka, který se jednoduše a rychle zorientuje a proces jeho nákupu je tak co nejkratší.

V našich referencích najdete e-shopy, které jsme naprogramovali pro naše klienty. Pokud uvažujete nad vytvořením e-shopu, neváhejte nás kontaktovat.

 


Přečtěte si naše novinky