ADVINNejvyšší čas na programování e-shopu

Publikováno dne: 25.6.2015

Náš život se z velké části odehrává na internetu. Používáme ho k práci, pro zábavu, ale i pro nákupy.

Na internetu lidí nakupují všechny druhy zboží, všech velikostí. Na e-shopu nakoupíme tedy zboží od malých korálků až po velkou elektroniku. Lidé se s nákupy zboží čím dál více přemisťují z běžných kamenných obchodů na internet. Je to pohodlnější a také časově méně náročné. Objednávky navíc mohou vytvářet i v noci. Lidé nakupují nejen ze svého počítače, ale i z mobilních zařízení a to v čím dál větší míře. I proto Google přistoupil ke kroku, kdy ve vyhledávání upřednostňuje weby, které jsou optimalizované pro mobilní zařízení.

E-shopy zažívají své „žně“ hlavně před Vánocemi, kdy je nákupní horečka v plném proudu. Toto období začíná koncem září a díky opozdilcům končí až těsně před Štědrým dnem. Marketingová podpora produktů i e-shopů je v tento čas pro výrazně zesílená. V případě, že teprve o e-shopu uvažujete, je nejvyšší čas ho začít programovat, abyste ještě stihli letošní vánoční trhy.

Že nevíte, jak by měl Váš e-shop vypadat a co musí splňovat? Nevadí, my to víme a při navrhování a programování našich e-shopů vždy aplikujeme.

 


Přečtěte si naše novinky