ADVINProč je důležitý on-line marketing?

Publikováno dne: 26.2.2015

On-line marketing, internetový marketing, e-marketing, marketing na internetu, aj. Nejen tato slova používáme při aplikaci marketingových strategií na internetu. On-line marketing je široká oblast, která je v dnešní době velmi důležitá pro podnikání. Populace se čím dál více pohybuje na internetu a při denní práci s internetem tak má online marketing větší význam než například plošná televizní reklama.

On-line marketingem můžeme daleko lépe zacílit na naše potenciální zákazníky, také je lépe měřitelný než již zmíněná televizní reklama. Proto, aby byl on-line marketing efektivní, je nutné správně zvolit a naplánovat marketingovou strategii. Nástrojů marketingu na internetu je nepřeberné množství a je nutné zvolit takové nástroje, které jsou vhodné pro cíl marketingové strategie i oblast jejího zaměření. Naplánovat koncepci online marketingové strategie tak aby byla efektivní a prostředky nebyly vynaloženy neefektivně, není jednoduché. 

S využitím nástrojů jako je SEO, PPC kampaně, kontextová reklama, bannerová reklama, newslettery, sociální sítě, a další Vám ráda pomůže společnost Advin. V této oblasti se neustále vzděláváme a o internet marketing již několik let staráme i velkým společnostem, neváhejte proto využít našeho kontaktního formuláře pro Vaše dotazy.

 


Přečtěte si naše novinky