ADVINNejkvalitnější hosting pro webové stránky našich klientů

Publikováno dne: 13.6.2012

Pro naše webové projekty jsme se rozhodli přejít na jeden z nejkvalitnějších, současně dostupných, hostingů. Důvodem je stálé zkvalitňování našich služeb a tvorba lepších, spolehlivějších webových stránek pro naše klienty.

Kvalitní hosting hraje u webových stránek nebo aplikací naprosto zásadní roli.

Stránky musí být neustále dostupné, musí se rychle načítat, v případě ztráty dat (ať už z jakékoliv viny) musí být k dispozici jejich záloha, a to pokud možno až několik týdnů do minulosti.

Kvalitní hosting také musí umožňovat nastavování řady pokročilých funkcí, které ve výsledku podporují např. i SEO optimalizaci webových stránek.

Ty nejkvalitnější hostingové služby jsou umístěny v klimatizovaných a hlídaných datacentrech, každodenní zálohování probíhá jak přímo v datacentru, tak i ve druhém datacentru ve zcela jiné budově a části města.

Výpočetní výkon je zabezpečen těmi nejvýkonnějšími servery, kde jsou data oddělena od samotné výpočetní kapacity. Vše (výkon i data) je zdvojen, proto i při mimořádné poruše nehrozí více než 10 sekundový výpadek funkce webových stránek.

Právě takový servis jsme pro naše klienty našli u webhostingových služeb CZECHIA.COM


Přečtěte si naše novinky