ADVIN


Webové informační systémy na míru
  • jsou dostupné kdykoliv a kdekoliv
  • usnadní a zkvalitní zpracování vašich dat
  • roztřídí strategické informace podle vašich požadavků
  • jsou libovolně rozšiřitelné do budoucnosti
  • »  více informací o webových IS

Webové informační systémy (viz také specializovaný web)

WEBOVÝ IS JE IDEÁLNÍM ŘEŠENÍM PRO STŘEDNÍ A MALÉ FIRMY

Každá firma, ať velká nebo malá, potřebuje mít přehled o řadě informací souvisejících s provozem, zakázkami, zaměstnanci apod. Řada společností dosud nahrazuje opravdový informační systém používáním excelových tabulek, které nejsou uzpůsobené pro současnou práci více uživatelů, kde může snadno dojít k nechtěnému smazání dat, které často nejsou zálohované a které mají velice omezené možnosti generování souhrnů dat uživatelsky přívětivým způsobem.


WEBOVÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM NA MÍRU OD ADVINU

Naší specializací je tvorba webových informačních systémů přímo na míru klientovi. Webový informační systém je aplikací, umístěnou na internetu, která je proto je dostupná odkudkoliv, kdykoliv a komukoliv, kdo zná přístupové údaje. Veškerá přenášená data jsou samozřejmě zabezpečena šifrováním a jsou umístěna na jednom z nejkvalitnějších, nejvýkonnějších a nejzabezpečenějších hostingů v ČR. Data jsou zde proto ve větším bezpečí, než na serveru nebo počítači ve firmě.


VÝHODY INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NA MÍRU:


VÝHODY PROVOZOVÁNÍ INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NA WEBU:


ÚSPORA NÁKLADŮ:

Hlavní výhodou používání webového informačního systému je úspora nákladů. K provozování webového informačního systému nepotřebujete vlastní server, na kterém IS běží. Nepotřebujete ani vlastní IT pracovníky, kteří by se o něj starali, instalovali aktuální verze, řešili zálohování dat, ošetřovali způsoby zabezpečení atd. Všechny tyto činnosti provádíme my, nebo specialisté hostingu webové aplikace.


POSTUP REALIZACE WEBOVÉHO INFORMAČNÍHO SYSTÉMU


NÁŠ PŘÍSTUP K TVORBĚ WEBOVÝCH INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Naprogramujeme vám přehledný systém pro správu vašich dat.


„Máme rádi výzvy, naprogramujeme cokoliv.”Dne 1. 1. 2017 nabývá platnosti nový metodický pokyn z EU o speciální registraci e-shopů prodávající bioprodukty, výjma biokosmetiky.


9.8.2017

více

Projekt Česko v datech se zaměřil především na e-commerce u nás, na nákupy prostřednictvím internetu a na rozvoj českých e-shopů.


4.5.2017

více

Zákon č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb (dále jen „ZoET“) uložil povinnost všem malým a středním podnikatelům elektronicky evidovat své tržby. Toto nařízení se dotýká také ...


12.4.2017

více
» archiv novinek